Студентські олімпіади

Згідно із наказом по ВНТУ “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році” з 20 по 22 лютого 2017 року кафедра комп'ютерних систем управляння Вінницького національного технічного університету забезпечує проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 151 - Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології.

Факультет комп'ютерних систем і автоматики Вінницького Національного технічного університету має широко відомі в Україні власні традиції проведення інтелектуальних фахових змагань в актуальній сфері автоматизації, комп'ютерних систем та управління. Ще у 2000 році ВНТУ започаткував проведення присвяченої Дню космонавтики відкритої Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика". Олімпіада, на яку запрошувалися кращі, найобдарованіші студенти провідних університетів України та й сусідніх країн, набула значної популярності та проводилася на базі ФКСА ВНТУ щороку до 2012/13 навчального року.
За період проведення олімпіади у ВНТУ в змаганнях взяло участь 301 представник з 25 провідних ВНЗ України (Києва, Львова, Харкова, Донецька, Херсона, Дніпропетровська, Севастополя, Сімферополя, Одеси, Івано-Франківська, Житомира, Луганська, Хмельницького тощо), а також з Молдови і Білорусі.

Сайт олімпіади КСУА: Комп'ютеризовані системи управління і автоматика

Сайт олімпіади АКІТ: Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології