Наш факультет відсвяткував 44!
Наш факультет відсвяткував 44!
Наш факультет відсвяткував 44!
24.04.2018

Традиційно 12 квітня на День космонавтики факультет комп’ютерних систем і автоматики Вінницького національного технічного університету відсвяткував свій День народження. Факультет є одним з провідних за фаховим спрямуванням, кадровим складом та матеріально-технічним забезпеченням навчально-науковим підрозділом Вінницького національного технічного університету.
ФКСА вже 44 роки відомий спеціальностями та напрямами підготовки, що забезпечують збалансоване вивчення програмної, апаратної та системно-математичної складових сучасних комп'ютерних систем та інформаційних технологій.
У своєму виступі декан факультету, доктор технічних наук, професор Олег Бісікало підкреслив, що сьогодні ФКСА поєднує підтримку традицій якісної підготовки фахівців на основі плідної роботи знаних наукових шкіл випускових кафедр АІВТ, КСУ, ЛОТ, МПА та САКМІГ з інноваційними починаннями в галузі освіти.


Історія ФКСА доводить, що дні космонавтики та факультету тісно пов'язані не тільки за датою, але й за сутністю науково-освітньої діяльності та інноваційним характером досліджень.
Науковці факультету є авторами систем, технологій та засобів автоматизації, що до цього часу працюють у космонавтиці та супутніх галузях. Сьогодні інноваційна спрямованість ФКСА зосереджується у більш широкій галузі ІТ.
Ключова участь викладачів і студентів факультету в діяльності Стартап Школи «Sikorsky Challenge» Вінниці та міжнародному проекті MASTIS програми ЄС Erasmus+ свідчить про високу якість підготовки ФКСА.


Навчальний процес ФКСА супроводжується електронною системою JetIQ https://iq.vntu.edu.ua/ , яку було розроблено та впроваджено у ВНТУ викладачами факультету.
Професорсько-викладацький склад факультету активно бере участь у підготовчому ІТ-відділенні ВНТУ, де школярі мають можливість відкрити власний шлях у сучасні прикладні інформаційні технології.
Просвітницька діяльність факультету спрямована на зміцнення ІТ-індустрії Вінниці та області потужним кадровим потенціалом, що засвідчує сторінка ІТ ВНТУ соціальної мережі Facebook.
З вітальним словом до студентів та викладачів факультету звернувся ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Грабко, який підтвердив високий авторитет та рівень підготовки ФКСА.
Ректор згадав яскраву історію факультету, вагомі досягнення багатьох його випускників у виробництві та науці, побажав нинішнім студентам втілення всіх мрій і успішної фахової кар'єри.
Потрібно відзначити, що організацію святкового зібрання до 44-тої річниці за власним сценарієм майже повністю взяла на себе студентська рада факультету.


Студенти ФКСА продемонстрували свої творчі, спортивні та організаційні здібності, отримали заслужені нагороди.
Настрій свята рідного факультету ви можете відчути зі світлин фотогалереї Сергія Маркова.