Стартап школа - для наших студентів
Стартап школа - для наших студентів
27.02.2018

ЩО ТАКЕ СТАРТАП ШКОЛА:

Минулого року було відібрато 75 учасників зі 130 бажаючих, які розробили 19 стартап-проектів. 11 проектів були відібрані для представлення перед жюрі і фінального захисту.

Кошти для створення прототипу власної ідеї отримали команди ( стали переможцями):
1 місце – проект SmartWindows, який презентували Олександр Полторак та Роман Коаков. Ідея стартапу – створення інтелектуальної системи очищення вікон, яка активізується по мірі їх забруднення. Система дозволяє економити кошти, час та зусилля, яких потребує очищення вікон, особливо на хмарочосах.

2 місце – проект HotWall Дмитра Безрученка, який запропонував оригінальну конструкцію високоефективного керамічного обігрівача.

3 місце – проект High-Tech.Code Олега Овчаренка який запропонував оригінальну систему корпоративних знижок у вигляді мобільного додатка, що забезпечує користувачам економію на покупках.

Минулого року студенти під час навчання в Стартап школі отримали не лише знання від міжнародних фахівців, а і багато корисних зустрічей з провідними інноваційними компаніями міста Вінниці.

Фото з випуску 2016-2017 навчального року

Відео

З ЧОГО ПОЧАТИ:

1 березня – «Інноваційне підприємництво: стартап від ідеї до запуску» (Ігор Пеер – екперт у галузі ведення ІТ-бізнесу і бізнес-тренер, Ізраїль).
Зацікавленим необхідно зареєструватись на сайті